Podpořte nás

Podpořit nás je možné i jinak než penězi. Snažíme se vytvářet dobrý oddíl. Aby vše šlapalo jak má, je na to třeba více, nežli jen peníze. Jak můžete pomoci?

Máme oddíl o třech družinách. Má-li každá družina 42 schůzek, je to 126 schůzek ročně. Vedle toho přibližně patnáct víkendových výprav, nebo jiných víkendových akcí. A nesmíme zapomenout na tábor. Měsíce příprav a čtrnáct dní dovolené. Na úpravy a opravy kluboven, opravy a správu tábornického vybavení. Focení a zpracování fotek. Vyhledávání ubytování, nebo zajímavých akcí. Hlídání a navracení ztrát a nálezů. Zkrátka je to slušná porce na pár lidí.  A těch pár lidí to dělá bez nároku na finanční odměnu.

Co nás aktuálně “nejvíc pálí”

• Dračí klubovna by potřebovala vyměnit koberec
  • Potřebovali bychom opravit občas protékající splachovač

Tvořte oddíl s námi

• Pojeďte s námi na část tábora a pomozte nám v kuchyni. Nebo v zázemí. Se stavbou nebo bouráním. Vytvořte nejlepší etapovou hru.
  • Nabídněte kurz keramiky, malování na hedvábí, origami, nebo jakoukoliv jinou aktivitu.
  • Máte zajímavou práci? Jako hasič, meteorolog? Ředitel továrny na čokoládu? Zařiďte prohlídku vašeho pracoviště.
  • Připravte nějakou složitější hru, nebo náročnější akci.
  • Nabídněte pomoc na výpravě
  • Anebo ze všeho nejlépe – zapojte se do vedení oddílu naplno

Materiální podpora

• Nabídněte chatu, chalupu, nebo levné ubytování pro akci oddílu. Stačí nám zahrada!
  • Máte nákladní, nebo větší osobní auto? To je dar z nebe – pořád vozíme prazvláštní věci na prazvláštní místa.
  • Vyřazujete doma nějaké nářadí? Nábytek? Vysavač? Pytel knoflíků? Zeptejte se nejprve nás – může se to hodit

Pomozte v zázemí

• Nabídněte svoje manuální schopnosti – malování, instalateřina, elektrikařina – vše se někdy hodí.
  • Nabídněte svou garáž pro uskladnění oddílového majetku

Podpořte nás finančně

• Tak jsme se sem přeci jen dostali! Máte-li možnost, podpořte oddíl finančně – peníze mohou znamenat materiál na opravu klubovny, výrobu lakrosových holí pro celý oddíl nebo nové hrnce do táborové kuchyně.
  • Dary lze odečítat z daní – pravidla jsou různá pro fyzické či právnické osoby, najdete je snadno
    na internetu nebo poradí místní finanční úřad.

Udělejte radost, podpořte nás morálně

• Pošlete nám na tábor pohled, nebo upečte buchty
  • Poděkujte nám, uděláte nám radost
  • Pochvalte, když se něco povede