Vedení oddílu

Chcete-li kontaktovat oddíl, obraťte se na jeho vůdkyni Kateřinu Juřičkovou – Katy

E-mail:                              jukaty@seznam.cz

Mobil:                              777 068 064

WhatsApp:                       777 068 064

(sem pište pouze z WhatsAppu, nepište sem, pokud nepíšete z této aplikace a nevolejte sem)

Skype:                              jukaty2 (moc nepoužívám)

Messenger:                      Katka Juřičková

FB oddílový:                     www.facebook.com/StodesitkaPraha

Pokud chcete do oddílu přivést své dítě, napište nám předem e-mail, který bude obsahovat jméno a příjmení dítěte, věk a třídu jakou navštěvuje, případně od kdy by chtěl chodit (máme už čekačku i na školní rok 2019/2020). Bereme děti od druhé třídy (v případě, že nám to kapacita dovolí, přijímáme nováčky i během školního roku – např. od května mohou chodit aktuální prvňáčci na zkoušku, ale momentálně máme kapacitu naplněnou).

Informace k výpravám, jež jsou pro členy oddílu povinné, najdete v sekci Aktuálně.

VEDENÍ ODDÍLU STODESÍTKA

Kateřina Juřičková  – Katy (39)

• vůdkyně oddílu Stodesítka
  • tajemník oddílu
  • hlavní vedoucí táborů
  • výchovný zpravodaj oddílu
  • tiskový zpravodaj oddílu
  • hospodář oddílu
  • správce klubovny (čti: uklízečka po ostatních)
  • webmaster

U oddílu Stodesítka jsem od února 2015, ale skautingu se věnuji od svých 10 let. Ve 13 letech jsem začala vést první družinu jako rádkyně, v 16 letech jsem se stala zástupkyní vedoucí oddílu a v 18 letech vedoucí oddílu, čemuž se s tříletou pauzou věnuji dodnes. Jako hlavní vedoucí a zdravotník jsem uspořádala více než 15 letních pobytových táborů a několik let jsem vedla středisko, dělala instruktorku vedení oddílu a psychologie na kurzu pro vedoucí oddílu a instruktory kurzů pro vedoucí oddílu, ….

Mám vůdcovskou zkoušku (1998), několik zdravotnických kurzů (Junák, ČČK), instruktorskou kvalifikaci (2000).

Ladislav Kšír – Zláďa

• zástupce vůdkyně oddílu Stodesítka
  • vedoucí se zapojením u Draků

U oddílu Stodesítka je od září 2017, v lednu 2018 úspěšně absolvoval Zdravotnický kurz a v květnu 2018 Čekatelský kurz.

Tomáš Čech – Mamut

Funkce v oddíle:

• vedoucí v zácviku u Mlasku

U oddílu Stodesítka je od října 2018, jako malý skautoval, pracuje jako Asistent chráněného bydlení s lidmi s mentálním znevýhodněním.

Honza Mitiska – Honza (Outsider)

Funkce v oddíle:

• externí spolupracovník (výpravy a tábor)

U oddílu Stodesítka pomáhá od září 2017 jako vedoucí na výpravách. K němu patří pes Sirius, manželka Káťa a od konce dubna 2018 taky dcerka Danielka.

Zkušenosti má jako vedoucí u křesťanského oddílu a dlouholetý vedoucí na táborech.